młodszy specjalista ds. administracji i floty, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
numer referencyjny
/616/10/2018/AŁ - 54755

opis stanowiska

W Randstad koncentrujemy swoją uwagę na człowieku. Staramy się osiągać doskonałość w tym, co robimy. Z odwagą stawiamy kroki ku przyszłości, wspierając swoje działa przez nowe technologie, nie zapominając o pierwiastku ludzkim. Nieustannie się uczymy, by wyznaczać kierunek w branży i z sukcesem budować trwałe relacje.

U nas każdy dzień przynosi coś nowego, a nasi pracownicy nigdy się nie nudzą. Zostając członkiem naszego zespołu, będziesz codziennie podejmować nowe wyzwania.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w uznanej i ugruntowanej firmie na rynku
  • stałe zatrudnienie
  • pakiet benefitów po okresie próbnym: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • wsparcie merytoryczne przełożonego i ekspertów Randstad
  • możliwość udziału w szkoleniach wprowadzających i rozwojowych szkoleniach merytorycznych
  • pracę w nowoczesnym biurze w okolicach Dworca Zachodniego
  • każdego dnia aromatyczną kawę, różne rodzaje herbat i czekoladowe poniedziałki

zadania

  • współpraca z dostawcami
  • obsługa klienta wewnętrznego (kadra menedżerska)
  • procesowanie umów z dostawcami
  • przygotowywanie raportów
  • obsługa floty samochodowej
  • wsparcie w logistyce floty
  • inne zadania z obszaru administracji i zakupów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracach administracyjno-biurowych
  • znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • wielozadaniowości i zorientowania na cel
  • dobrej umiejętności organizacji czasu pracy