młodszy specjalista ds. audytów w dziale finansowym, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,000 PLN

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy
4,000 PLN

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila stryszewska+48 697102690
numer referencyjny
/411/02/2019/KS - 56865

opis stanowiska

   Masz podstawową wiedzę z branży finansowej? Jesteś absolwentem uczelni wyższej lub studiujesz zaocznie i chcesz uczyć się w praktyce? Pracuj w międzynarodowym środowisku i ucz się od specjalistów.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • pracę w dziale audytowym
  • możliwość zdobycia wiedzy z branży  finansowej
  • umowę o pracę
  • benefity ( kartę sportową, opiekę  medyczną)
  • pracę w centrum Wrocławia
  • szkolenia potrzebne do pracy
  • umowę o pracę tymczasową, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę

zadania

  • weryfikacja, czy wszystkie transakcje zostały zaksięgowane i zakończone
  • sprawdzanie raportów wykonywanych przez działy operacyjne
  • weryfikacja kwot wyliczanych przez dział operacyjny
  • współpraca z managerami
  • dbanie o obieg dokumentów
  • kontakt z klientem zagranicznym

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenia wyższego (licencjat lub w trakcie studiów)
  • mile widziani studenci kierunków: ekonomia, finanse, prawo itp
  • zaangażowania
  • skrupulatności
  • znajomości pakietu MS Office
  • chęci do nauki