młodszy specjalista ds. bhp, nowa sól

lokalizacja
nowa sól, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/189/06/2019/MG - 59019

opis stanowiska

Masz doświadczenie w zakresie BHP? Komunikujesz się w języku angielskim? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pakiet benefitów, m.in. dodatki świąteczne, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • tworzenie i nadzorowanie realizacji polityki bezpieczeństwa i higieny pracy
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
  • zapewnienie i nadzorowanie środków ochrony technicznej maszyn i urządzeń
  • profilaktyka wypadków przy pracy i prowadzenie postępowania powypadkowego
  • koordynacja zamawiania i prania odzieży roboczej

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości pakietu MS Office