młodszy specjalista ds. danych, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

adrianna piech+48 693744344
numer referencyjny
/469/11/2018/AP - 55306

opis stanowiska

Jesteś po studiach i szukasz miejsca gdzie możesz zdobyć doświadczenie i naprawdę wiele się nauczyć? Znasz j. angielski i MS Office? Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy !!!

oferujemy

  • możliwość zdobycie cennego doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z szansą rozwoju i możliwością awansu, pakiet szkoleń oraz nowoczesne narzędzia pracy
  • super wynagrodzenie wzrastające wraz ze stażem pracy
  • praca jednozmianowa: 8-16, pon-pt
  • pakiet benefitów

zadania

  • wprowadzaniu danych do systemów,
  • wsparcie w przygotowaniach projektów biznesowych
  • obsługa systemów i programów firmy
  • prace administracyjne

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze programów komputerowych MS Office (głównie Excel na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • znajomość systemu SAP - mile widziane