młodszy specjalista ds. finansów, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/720/10/2018/AM - 54852
klient
Shell Polska Sp. z o.o.

opis stanowiska

Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale finansowym lub księgowym? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Zaaplikuj !

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 3500 brutto
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

zadania

  • dokonywanie szczegółowej analizy wpływów i kosztów związanych z transakcjami kart paliwowych w ciągu miesiąca
  • dokonywanie dziennych i miesięcznych zapisów księgowych w systemach ERP, zapewniając dokładne zamknięcie rachunków na koniec miesiąca
  • monitorowanie i przetwarzanie danych z transakcji
  • analiza danych rozliczeniowych
  • utrzymywanie odpowiednich standardów i wytycznych dotyczących poszczególnych projektów
  • realizowanie zadań ad hoc i projektów przydzielonych przez przełożonego

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2 / C1)
  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów lub rachunkowości
  • co najmniej rocznego doświadczenia w finansach lub rachunkowości
  • ogólna znajomość głównych procesów księgowych
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości programów Word, Excel i MS Outlook
  • doświadczenia w używaniu dużego systemu ERP (np. SAP)
  • umiejętności analitycznych i skupienia na rozwiązaniu problemu
  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
  • samodzielności i odpowiedzialności