młodszy specjalista ds. hr, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Zarządzanie zasobami ludzkimi
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila cieślik+48 +48697378479
numer referencyjny
/23/08/2019/KC - 59903

opis stanowiska

Jeżeli posiadasz doświadczenie w rekrutacjach IT i znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, mamy dla Ciebie rozwojową ofertę! Zwiększ swoje kompetencje i zdobądź nowe umiejętności w nowoczesnej firmie w Katowicach.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na 1/2 etatu
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w miesiącu)
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • kartę MultiSport oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • darmowe bilety na wydarzenia sportowe
  • szkolenie wprowadzające, a także udział w wyjazdach i wydarzeniach firmowych
  • dofinansowanie do posiłków oraz świeże owoce w biurze każdego dnia
  • możliwość swobodnego korzystania ze strefy relaksu dostępnej w biurze

zadania

  • prowadzenie rekrutacji do oddziałów w Polsce (głównie z obszaru IT)
  • poszukiwanie kandydatów wykorzystując media społecznościowe i inne narzędzia
  • prowadzenie procesów zatrudnienia oraz zwalniania pracowników
  • wsparcie w działaniach EB, zwiększanie świadomości o marce pracodawcy wśród pracowników
  • wsparcie zespołu HR
  • kontakt z firmą zewnętrzną w tematach HR oraz związanych z wynagrodzeniem pracowników
  • wspieranie HR managera w działaniach lokalnych

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia w rekrutacjach IT
  • znajomości języka angielskiego, która umożliwia swobodną komunikację (min. B1)
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości narzędzi rekrutacyjnych
  • podstawowej znajomości prawa pracy
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (głównie programu Excel i Power Point)