młodszy specjalista ds. jakości, nowogród bobrzański

lokalizacja
nowogród bobrzański, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/502/11/2018/AK - 55426

opis stanowiska

Masz już pierwsze doświadczenie w obszarze jakości? Chcesz poszerzyć swoje doświadczenie pracując w rozwijającej się firmie? Aplikuj na stanowisko inspektora jakości!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowy środowisku w rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie do dojazdów
  • pracę na jedną zmianę (8-16)

zadania

  • pozyskiwanie dostawców
  • kontrola jakości pierwszych dostaw
  • ścisła współpraca z dostawcami
  • nadzór nad stanem zapasów części zamiennych oraz uzupełnianie braków
  • nadzór nad zachowaniem standardów jakościowych na poszczególnych procesach produkcji
  • utworzenie systemu kontroli jakości
  • bieżące raportowanie do kierownika jakości

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemów kontroli jakości
  • znajomości MS Office (w tym Excel)
  • komunikatywności, umiejętności pracy w grupie
  • chęci do rozwoju i nauki w obszarze jakości i zakupów