młodszy specjalista ds. księgowości z językiem rosyjskim, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Egzekwowanie prawa, Ochrona
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra buda+48 +48 697 744 216
numer referencyjny
/330/03/2019/AB - 57360

opis stanowiska

Skończyłeś studia i chciałbyś rozpocząć pracę w swoim wymarzonym zawodzie? Biegle posługujesz się językiem rosyjskim? Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 3800 brutto

zadania

  • dokonywanie dziennych i miesięcznych zapisów księgowych w systemach ERP, zapewniając dokładne zamknięcie rachunków na koniec miesiąca
  • monitorowanie i przetwarzanie danych z transakcji
  • analiza danych rozliczeniowych
  • dokonywanie analizy wpływów i kosztów związanych z transakcjami kart paliwowych
  • usprawnianie procesów systemowych
  • utrzymywanie odpowiednich standardów i wytycznych dotyczących poszczególnych projektów
  • realizowanie zadań ad hoc i projektów przydzielonych przez przełożonego

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2 )
  • dobrej znajomości języka rosyjskiego
  • wykształcenia wyższego (najlepiej finanse i rachunkowość lub ekonomia)
  • podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • posiadania umiejętności analitycznych
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • organizacji pracy własnej i umiejętność szybkiego uczenia się
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • komunikatywności i przyjaznego usposobienia
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin