młodszy specjalista ds. logistyki (eksport), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja barańska+48 693470346
numer referencyjny
/166/02/2021/PB - 68035

opis stanowiska

Masz doświadczenie w transporcie międzynarodowym? Szukasz pracy w w dziale Logistyki?Zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie? Chcesz się rozwijać w tym kierunku? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • wsparcie doświadczonych specjalistów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • praca w biurze na Białołęce

zadania

  • wprowadzanie zamówień krajowych
  • wystawianie faktur sprzedaży / faktur korygujących (eksport + kraj)
  • codzienna obsługa klientów krajowych (rozmowy telefoniczne z klientami końcowymi, dystrybutorami, drobna pomoc techniczna, stany magazynowe, status zamówienia, termin wysyłki, wysyłanie faktur itd.)nadzór i planowanie procesu wysyłek
  • przygotowywanie dokumentów wysyłkowych (kraj i eksport)
  • kontakt z firmami spedycyjnymi, agencjami i urzędami celnymi (wycena transportu, sprawy celne i administracyjne)
  • udział w projektach optymalizacyjnych dot. logistyki, transportu i wysyłek prowadzonych

oczekujemy

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w organizacji transportów krajowych i międzynarodowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomości programu Excel na poziomie podstawowym
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (Logistyka, Transport)
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność w działaniu
  • proaktywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań