młodszy specjalista ds. logistyki, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina jakubowska+48 667100675
numer referencyjny
/142/08/2019/PJ - 59964

opis stanowiska

Komunikujesz się w języku niemieckim i angielskim na poziomie bardzo dobrym i chciałbyś rozpocząć swoją karierę w branży logistycznej i pracować dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku? To oferta właśnie dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

zadania

  • kontakt mailowy i telefoniczny w języku niemieckim i angielskim w celu zapewnienia niezawodności dostaw
  • przetwarzanie zamówień i zwrotów w systemie
  • organizowanie dostaw zgodnie z obowiązującymi standardami
  • współpraca z magazynami, firmami spedycyjnymi oraz agencjami celnymi i kierownikami
  • monitorowanie harmonogramu dostaw
  • wystawianie faktur i not kredytowych w systemie SAP
  • proponowanie usprawnień i optymalizacji procesów
  • ścisła współpraca z dostawcami i kierownikami produktów oraz innymi oddziałami na całym świecie

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie min. B2
  • dostępności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • sumienności i otwartości na nowe wyzwania
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • znajomość oprogramowania ERP i Excel będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w logistyce, obsłudze klienta, dziale zamówień