młodszy specjalista ds. marketingu, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/212/06/2019/AM - 58969

opis stanowiska

Skończyłeś studia z marketingu? Jesteś osobą kreatywną, ambitną i nie bojącą się wyzwań? Chcesz się rozwijać i nabierać doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie z branży termicznej
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio do klienta
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną)
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • naukę zagadnień związanych z marketingiem
  • przyjemną atmosferę w pracy,

zadania

  • administrowanie systemem CRM
  • zarządzanie kosztami marketingu zgodnie z danym budżetem oraz w ścisłej współpracy z Marketing Managerem
  • wspieranie działań PR zgodnie z harmonogramem (artykuły, referencje, monitorowanie działań konkurencji, biuletyny) strona internetowa: realizacja uzgodnionych działań z agencjami odpowiedzialnymi za aktualizację i pozycjonowanie strony internetowej
  • realizacja działań w ramach programu lojalnościowego zgodnie z harmonogramem
  • koordynowanie produkcji i dystrybucji materiałów marketingowych (materiały drukowane, materiały do ​​punktów sprzedaży i gadżety marketingowe)
  • aktualizowanie informacji o produktach i cennikach
  • komunikacja z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi z uwzględnieniem bieżących działań marketingowych. Utrzymywanie zaktualizowanych baz danych kontaktów (dystrybutorzy, instalatorzy, projektanci)
  • organizowanie imprez dla klientów i spotkań wewnętrznych we współpracy z agencjami zewnętrznymi
  • przygotowywanie prezentacji i raportów
  • ścisła współpraca z innymi oddziałami firmy w Polsce oraz przedstawicielami centrali we Włoszech w zakresie działań marketingowych.
  • współpraca z dyrektorem generalnym poprzez organizowanie spotkań i komunikacji

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wyższego wykształcenia
  • znajomość oprogramowania CRM będzie dodatkowym atutem
  • proaktywności i umiejętności pracy pod presją czasu
  • multizadaniowości i umiejętności zarządzania czasem
  • motywacji do pracy oraz umiejętność kreatywnego myślenia.
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku