młodszy specjalista ds. obsługi klienta biznesowego, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Usługi finansowe
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila stryszewska+48 697102690
numer referencyjny
/272/01/2019/KS - 56040

opis stanowiska

Znasz język angielski i nie boisz się nim posługiwać ? Chcesz zdobyć wiedzę ze świata finansów? Pracuj z profesjonalistami i rozwijaj się w międzynarodowej firmie. Możemy Cię wszystkiego nauczyć.

oferujemy

  • prace pomocnicze związane z księgowością
  • kontakt z klientem zagranicznym
  • weryfikacja i procesowanie dokumentów
  • współpraca z managerami,
  • dbanie o właściwy przebieg informacji
  • wystawianie faktur

zadania

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • wykształcenia wyższego/ status studenta mile widziany
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • chęci do nauki i rozwijania nowych umiejętności
  • wysokiego poziomu kompetencji interpersonalnych
  • znajomości programów MS Office
  • umiejętności zarządzania czasem i własną pracą
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego lub biznesowego

oczekujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju w sektorze finansowym
  • możliwość zdobycia wiedzy od profesjonalistów
  • benefity ( kartę sportową i opiekę medyczną)
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia i przygotowanie do pracy