młodszy specjalista ds. planowania transportu, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
5
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
ITeS, BPO & KPO
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik 501-327+48 680
numer referencyjny
/97/09/2019/KC - 60590

opis stanowiska

Znasz język angielski?

Szukasz możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego, lub chciałbyś podkręcić swoje CV?

Dzięki pracy w międzynarodowym środowisku rozwiniesz skrzydła!

Nowoczesna i rozwojowa firma będąca liderem w branży FMCG poszukuje specjalistów - aplikuj

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów Randstad Plus (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dostęp do platformy kafeteryjnej)
  • pakiet szkoleń wprowadzających
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w nowoczesnym i komfortowym biurowcu w centrum Katowic
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • umowę o pracę tymczasową z szansą długoterminowej współpracy

zadania

  • przyjmowanie i przetwarzanie zleceń transportowych
  • kontakt z klientami dotyczący zamawianych usług
  • śledzenie stanu zamówień za pośrednictwem wewnętrznego systemu
  • komunikowanie problemów i proponowanie rozwiązań
  • przygotowanie i monitorowanie wskaźników oceny wydajności działań

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości programu MS Excel w stopniu podstawowym
  • umiejętności pracy w grupie
  • znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem