młodszy specjalista ds. przygotowywania umów, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/131/08/2019/MI - 59957

opis stanowiska

Jesteś dokładny i skrupulatny? Lubisz prace administracyjne, przygotowywanie rozliczeń, zestawień i kontakt z telefoniczny z klientem nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu?

Aplikuj do nas, naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej.

oferujemy

zatrudnienie od 01.10.2019 na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 1 roku,

atrakcyjne wynagrodzenie,

pakiet benefitów pozapłacowych (karty lunchowe, opieka medyczna, karta sportowa),

możliwość pracy w międzynarodowej firmie o szerokich strukturach,

zadania

weryfikowanie zgodności dostarczonych dokumentów oraz produktów z obowiązującymi promocjami,

przygotowywanie pełnej dokumentacji do rejestracji pojazdów leasingowych,

kompleksowa obsługa klientów w zakresie czynności rejestracyjnych pojazdów,

telefoniczna obsługa Sieci Sprzedaży,

obsługa administracyjno-operacyjna finansowania Dealerów zgodnie z ustalonymi procedurami,

monitoring stanu należności dotyczących finansowania Dealerów plus kontrola wykorzystania limitów przyznanych Dealerom w ramach udzielonego finansowania,

rozliczenia z Siecią Dealerską w ramach finansowania Dealerów,

kontrola nad prawidłowością procesów związanych z obsługą finansowania Dealerów.

oczekujemy

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,

komunikatywna znajomość języka angielskiego,

proaktywność i samodzielność w działaniu,

skrupulatność i umiejętność priorytetyzowania obowiązków.