młodszy specjalista ds. sprzedaży, nadarzyn

lokalizacja
nadarzyn, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa zlecenia
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607970088
numer referencyjny
/404/04/2019/PZ - 58017

opis stanowiska

masz za sobą już pierwsze doświadczenie w sprzedaży telefonicznej? lub poszukujesz swojej pierwszej pracy i nie boisz się działań sprzedażowych?

Jeżeli tak, niewątpliwie wydajesz się być idealnym kandydatem. nie czekaj i aplikuj na ofertę i rozpocznij przygodę w firmie, w której praca staje się przyjemnością!

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę - 21zł brutto/h
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!
  • stabilne zatrudnienie w zespole profesjonalistów
  • dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
  • perspektywę rozwoju i awansu
  • bezpłatną naukę języka angielskiego

zadania

  • telefoniczny kontakt z klientami
  • wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu
  • współpraca ze specjalistami ds. sprzedaży w zespołach targowych

oczekujemy

  • podstawowej wiedzy oraz doświadczenia w zakresie sprzedaży lub obsługi klienta
  • doświadczenia w call center – mile widziane
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności efektywnego organizowania czasu pracy