młodszy specjalista ds. wsparcia sił sprzedaży, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna ślipka+48 661306909
numer referencyjny
/92/08/2019/KŚ - 59924

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie z branży finansowej? Jesteś gotowa/gotowy na pracę w dynamicznym zespole w którym dużo się dzieje? Nie boisz się prowadzić rozmów telefonicznych? Cechujesz się dobrą organizacją pracy i wysoką kulturą osobistą?

Zaaplikuj na tę ofertę – możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (8-16,9-17,10-18)
  • wynagrodzenie 3600 brutto + realne premie
  • przejrzysty system premiowy,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • zniżki na kartę sportową i inne benefity
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia a także rozwoju wewnątrz organizacji

zadania

  • telefoniczne i mailowe wspieranie działań w zakresie koordynacji pracy sił sprzedaży
  • prowadzenie rejestru i kontrola skuteczności w realizacji leadów przez handlowców
  • wsparcie handlowców w zakresie prawidłowego przygotowania dokumentacji sprzedażowej
  • obsługa bieżących zapytań handlowców dot. oferowanych usług, obowiązujących procedur
  • inne obowiązki związane ze wsparciem Sił Sprzedaży w ramach pracy zespołu

oczekujemy

  • min. półroczne doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) – warunek konieczny
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • wykształcenie średnie