młodszy specjalista ds. zakupów projektowych, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
numer referencyjny
/160/02/2019/MKa - 56618

opis stanowiska

Lubisz nowości techniczne i chcesz mieć swój wkład w rozwój nowych technologii?

Podejmij wyzwanie i zaaplikuj do prężnie rozwijającej się firmy!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • realne możliwości rozwoju
  • pakiet socjalny: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, pakiet premii
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • zarządzanie aktualnym portfolio oraz poszukiwanie i wprowadzanie nowych, alternatywnych źródeł dostaw: analiza rynku
  • weryfikacja warunków współpracy pod kątem cen, terminowości dostaw, jakości dostarczonych produktów
  • realizowanie celów projektowych z uwzględnieniem planowanych poziomów cen oraz realizowanie harmonogramu projektu
  • uczestnictwo w wyborze dostawców zarówno do projektów nowych jak i istniejących , współpraca z lokalnym oraz globalnym zespołem ds. zakupów
  • koordynowanie i kontrolowanie realizacji zakupów projektowych
  • udział w pracach zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój i wdrażanie nowych produktów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku