młodszy specjalista ds. zakupów, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka madej+48 501327453
numer referencyjny
/139/08/2019/AM - 59961

opis stanowiska

Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, a tabele przestawne w Excelu robisz z zamkniętymi oczami? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w międzynarodowym środowisku? Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę w której znajomość angielskiego oraz chęć rozwoju to podstawa i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie środowiska działu Procurementu działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)
  • pracę zdalna i elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia

zadania

  • wspieranie globalnego zespołu zakupowego w procesach pozyskiwania pośrednich materiałów i usług
  • koordynowanie działań w zakresie gromadzenia danych między globalnymi podmiotami powiązanymi
  • analizowanie danych zakupowych
  • prowadzenie analiz wydatków
  • zarządzanie danymi w odpowiednich systemach
  • wspieranie procesu odnowienia lub rozwiązania umów z dostawcami
  • współpraca z oddziałami firmy na całym świecie

oczekujemy

  • silnych umiejętności analitycznych i skupienia na szczegółach
  • biegłej znajomości języka angielskiego (poziom min B2/C1) - warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi Ms Office - szczególnie Ms Excel - warunek konieczny
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności komunikacyjnych i multizadaniowości
  • otwartości na rozwój i naukę
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie korporacyjne byłoby dodatkowym atutem