młodszy specjalista ds. zarządzania danymi (master data), katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
ITeS, BPO & KPO
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamila cieślik+48 +48697378479
numer referencyjny
/424/08/2019/KC - 60208

opis stanowiska

Interesujesz się branżą IT?

Zwracasz uwagę na szczegóły?

Chcesz zdobyć doświadczenie i podkręcić swoje CV?

Język angielski nie jest dla Ciebie problemem?

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • elastyczność godzin pracy (możliwość rozpoczęcia od 8:00 do 10:00)
  • możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • szkolenia
  • pakiet benefitów, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną (Medicover)
  • realną możliwość przedłużenia umowy z pracodawcą

zadania

  • zarządzanie danymi: wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP dotyczących produktów firmy
  • zapewnianie wysokiej jakości danych, spełniających wymagania klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • analiza bieżącej bazy danych
  • nadawanie parametrów produktom
  • zarządzanie kategorią produktów
  • monitorowanie jakości wprowadzanych informacji do bazy
  • kontakt z działami rozwoju produktów, sprzedaży, planowania produkcji i magazynu

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego - min. B1+
  • dobrej znajomości programu Excel
  • znajomość SAP będzie atutem
  • zdolności analitycznych oraz chęci do pracy w zespole
  • dbałości o szczegóły
  • wykształcenie wyższe nie jest wymagane