młodszy specjalista ds. zobowiązań, łódź

lokalizacja
łódź, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
numer referencyjny
/48/09/2018/MA - 55347

opis stanowiska

Marzysz o karierze w międzynarodowej firmie? Masz już za sobą pierwsze doświadczenie w pracy w księgowości? Znasz język angielski ? Nie zwlekaj i aplikuj!

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwoju w ramach struktur naszego klienta
  • pracę w nowym biurowcu, blisko centrum Łodzi
  • zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów ( mi.in. karta sportowa, dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej)

zadania

  • tworzenie raportów
  • zarządzanie płatnościami
  • zarządzanie bazą danych
  • kontrola poprawności danych
  • kontrola płatności
  • dbanie o poprawny przepływ dokumentów
  • kontakt mailowy i telefonicznymi z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi organizacji

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • pierwsze doświadczenie w księgowości( praktyki, staże)
  • otwartości, pozytywnego nastawienia i chęci dalszego rozwoju