młodszy specjalista it service desk, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina sowińska-rubacha+48 607106208
numer referencyjny
/138/01/2019/PS - 55925

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie z jedną z największych firm z branży FMCG! Z ponad pół miliona uczestników letniego konkursu, aż 59% wybrało smak ich produktu! Spróbuj i Ty, złóż swoją aplikację i poznaj smak sukcesu od środka!

oferujemy

  • pracę w zgranym zespole, samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju i realizacji ciekawych wyzwań
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • zniżki na zakupy w ramach pakietu Randstad Plus
  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę tymczasową

zadania

oczekujemy

  • instalowanie i konfiguracja oprogramowania, samodzielna diagnoza i rozwiązywanie problemów
  • opieka nad sprzętem komputerowym i peryferiami
  • kontrola zgłoszeń i ich ewentualna
  • branie aktywnego udziału w wdrożeniach i nowych projektach informatycznych