młodszy specjalista w dziale administracji personalnej, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

urszula górecka+48 697201110
numer referencyjny
/598/07/2019/UG - 59760

opis stanowiska

Podejmij wyzwanie z jedną z największych firm z branży FMCG! Z ponad pół miliona uczestników letniego konkursu, aż 59% wybrało smak ich produktu! Spróbuj i Ty, złóż swoją aplikację i poznaj smak sukcesu od środka!

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej korporacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • kartę sportową OK System,
  • dostęp do platformy Randstad Plus (m.in. zniżki na zakupy, vouchery do kina itp.),
  • lokalizacja miejsca pracy: Praga Południe - dojazd metrem

zadania

  • bieżące wsparcie Działu Administracji Personalnej,
  • obsługa kadrowa pracowników,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • wprowadzanie danych do systemu

oczekujemy

  • co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w pracy w dziale kadr,
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, psychologia),
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • dokładności, rzetelności,
  • energii i pozytywnego nastawienia,
  • mile widziana znajomość programu SAP oraz Płatnik bądź pokrewnych