młodszy specjalista w serwisie sprzętu elektronicznego, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

magdalena huczek+48 697501004
numer referencyjny
/175/10/2019/MH - 60966

opis stanowiska

Szukasz pracy, która łączy się z Twoją pasją? Masz za sobą pierwsze doświadczenia w naprawie sprzętu elektronicznego i chciałbyś dalej rozwijać się w tej branży? Świetnie trafiłeś. Aplikuj już teraz.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie do 1200 zł brutto
  • długotrwałą współpracę
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych benefitów
  • umowę o prace tymczasową
  • częste integracje

zadania

  • naprawa oraz rozkręcanie sprzętów z zakresu elektroniki użytkowej

oczekujemy

  • chęci do zdobywania umiejętności napraw sprzętów elektronicznych
  • zaangażowania oraz motywacji do pracy
  • dyspozycyjności

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "TECHNIK" na numer 697501004 -a my oddzwonimy w celu przedstawienia szczegółów!