młodszy specjalista w zespole rejestracji danych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

katarzyna ślipka+48 661306909
numer referencyjny
/138/10/2019/KŚoli - 60931

opis stanowiska

Szukasz stabilnej pracy, gdzie będziesz miał szansę się rozwijać? Chcesz pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży? A może nowości technologiczne to obszar, który Cię interesuje? Szukamy osób które chcą pracować z dokumentami. Nie wymagamy dużego doświadczenia!

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie 3 600 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (1,5roku)
  • praca poniedziałek - piątek 8-16 lub 9-17
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna w Medicover)
  • nowoczesne, przestrzenne biuro oraz owocowe czwartki
  • praca w środowisku wykwalifikowanych specjalistów, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą

zadania

  • wprowadzanie danych klientów do systemów
  • wprowadzanie i kontrola zmian warunków finansowych klientów
  • weryfikacja dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej
  • manualna rejestracja danych klientów
  • archiwizowanie dokumentacji związanej z procesem obsługi klienta

oczekujemy

  • znajomość obsługi programów MS Word, MS Excel
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • obsługi urządzeń biurowych, umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1