młodszy spedytor krajowy, grodzisk mazowiecki

lokalizacja
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/70/10/2020/IP - 65921

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze spedycji drobnicowej?

Poszukujesz pracy w Grodzisku Mazowieckim?

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stanowisko - SPEDYTOR KRAJOWY (DROBNICOWY).

Aplikując na ogłoszenie dajesz sobie szansą na duży rozwój i możliwość pracy w stabilnej firmie.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i zwolnienia lekarskie, odprowadzane składki ZUS)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę w systemie zmianowych (4-12,8-16,12-20)
  • pracę w biurze zlokalizowanym ok 15 min pieszo od stacji PKP Grodzisk Mazowiecki
  • zatrudnienie od listopada 2020
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

zadania

  • współpraca z Klientami i podwykonawcami dotycząca realizacji zleceń krajowych drobnicowych oraz LTL
  • organizowanie operacji transportowych przy zachowaniu ustalonych z Klientem warunków (czas transportu, cena, jakość, itp.) oraz przy zachowaniu norm i procedur obowiązujących w firmie
  • monitorowanie obsługiwanych zleceń, nadzorowanie dokumentacji spedycyjnej
  • prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
  • wykonywanie operacji systemowych ( wprowadzanie zleceń, monitoring dostaw )
  • dbanie o wysoką jakość, terminowość realizowanych zadań

oczekujemy

  • minimum 12 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości sektora spedycji drobnicowej
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie o kierunku transport lub logistyka
  • mile widziana znajomość obsługi giełdy transportowej Trans
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej ( 4-12,8-16,12-20 )