młodszy technik w serwisie sprzętu elektronicznego, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja bartosiewicz+48 501331598
numer referencyjny
/27/09/2019/PB - 61579

opis stanowiska

Nie masz doświadczenia a chcesz dołączyć do zespołu ekspertów serwisu elektroniki? Nie martw się! Nie wymagamy kwalifikacji! Z nami wszystkiego się nauczysz!

oferujemy

  • system szkoleniowy, który da Ci możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie weryfikacji sprzętów elektronicznych
  • praca z najbardziej zaawansowanymi  technologiami u światowego lidera
  • stawka wynagrodzenia do 4100 zł brutto - wolne weekendy
  • dla chętnych możliwość pracy dodatkowo płatnej w soboty
  • system 2-zmianowy
  • paczka benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na bilety do kin, zniżki do restauracji itp.)
  • cykliczne integracje
  • umowę o pracę tymczasową - długofalowa współpraca

zadania

  • diagnoza sprzętu i wymiana podzespołów
  • przeprowadzanie testów

oczekujemy

  • motywacji do rozwijania umiejętności w serwisie sprzętu elektronicznego
  • dyspozycyjności do pracy na pełnym etacie w systemie 2-zmianowym

Zainteresowany? Świetnie trafiłeś! Aplikuj! I zadzwoń pod numer 697 501 004 lub 697 240 229!