młodszy technolog, świebodzin

lokalizacja
świebodzin, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

alicja kozłowska+48 605303807
numer referencyjny
/301/08/2019/AK - 60112

opis stanowiska

Jesteś świeżo upieczonym absolwentem kierunków technicznych? Szukasz pierwszej pracy związanej ze studiami? A może masz już doświadczenie, lecz poszukujesz nowych wyzwań? Bez względu na odpowiedź, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko technologa.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy
  • przeszkolenie w wykonywanych obowiązków i wsparcie merytoryczne
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego (dla osób bez doświadczenia)

zadania

  • opracowywanie i nadzór nad standardowymi procesami (branża cieplna)
  • wykonywanie podstawowych analiz zapytań ofertowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • udział w procesach reklamacyjnych
  • postępowanie przy kontroli jakości i dokumentacji
  • kontrola i zakup materiałów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • raportowanie do przełożonego
  • ścisła współpraca z działem jakości, logistyki, sprzedaży

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (np. mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to wymóg konieczny)
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • sumienności, zaangażowania w wykonywane obowiązki