młodszy/a księgowy/a, zbąszynek

lokalizacja
zbąszynek, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita szupryczyńska+48 603 308 207
numer referencyjny
/10/05/2020/AS - 63594

opis stanowiska

Jesteś absolwentem kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnych? Chciałbyś się rozwijać, zdobywać doświadczenie oraz uczyć się od profesjonalistów?

Trafiłeś idealnie. Nie zastanawiaj się i zaaplikuj!

oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • pracę w rozwijającej się organizacji,
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji z dziedziny księgowości,
  • szkolenie i nauka pod okiem ekspertów,
  • wsparcie przełożonych w codziennych zadaniach,

zadania

  • Wprowadzanie i dekretacja faktur kosztowych,
  • rozliczanie deklaracji VAT,
  • rozliczanie dokumentów magazynowych,
  • kontrola rozrachunków,
  • ewidencja wyciągów bankowych.

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach ekonomii, finansów i rachunkowości lub pokrewne,
  • znajomość MS Office,
  • chęć do nauki i posiadanie analitycznego umysłu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w księgowości.