młodszy/a specjalista/ka ds. kontrolingu, tomaszów mazowiecki

lokalizacja
tomaszów mazowiecki, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/531/02/2021/MD - 68383

opis stanowiska

jeśli zdobyłeś wykształcenie w obszarze finansów, masz za sobą pierwsze doświadczenia w pracy w działach księgowych, dobrze czujesz się w pracy z liczbami i swoje doświadczenie chciałbyś zdobyć u jednego z najbardziej rozpoznawalnych brandów w branży produkcyjnej, zgłoś się do nas!

oferujemy

  • zatrudnienie na okres 7 miesięcy na umowę o pracę tymczasową, z dużą możliwością przedłużenia kontraktu
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • w czasie pandemii pracę w 100% zdalną
  • możliwość skorzystania z Benefitów np. ubezpieczenia medycznego
  • możliwość zdobycie ciekawego doświadczenia w obszarze finansowym, analizach
  • wdrożenie w obowiązki

zadania

  • wspieranie procesu zamknięcia miesiąca,
  • opracowywanie zestawień finansowych oraz analiz na potrzeby zarządcze,
  • uzgadnianie transakcji pomiędzy systemami a saldem kont księgi głównej,
  • zapewnienie prawidłowej ewidencji rezerw na zapasy zagrożone,
  • wsparcie procesu wyceny zapasów materiałów oraz wyrobów gotowych,
  • analiza kosztów robocizny oraz pośrednich kosztów produkcji,
  • raportowanie kosztów bezpośrednich produkcji wyrobów gotowych (w tym analiza odchyleń kosztów vs budżet).

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • dostępności do podjęcia pracy od zaraz
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela),
  • rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy z dużymi zbiorami liczb,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • cierpliwość, skrupulatność, dbałość o szczegóły
  • znajomość języka angielskiego (poziom B1)