młodszy/młodsza księgowy/księgowa, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna łuczyńska+48 697501818
numer referencyjny
/130/11/2018/KŁ - 54992

opis stanowiska

Jeśli jesteś absolwentem finansów, rachunkowości, ekonomii lub jesteś studentem ostatnich lat, masz ok. roczne doświadczenie w księgowości i chcesz rozwijać się dalej, znasz język angielski na poziomie, który umożliwia swobodna komunikację to Ciebie właśnie szukamy! aplikuj na stanowisko młodszej/go księgowej/go. miejsce pracy : Warszawa ul. Marywilska 34.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową, ubezpieczenie, składki zus
  • pakiet benefitów: karta sportowa, karta medyczna, zniżki na zakupy online
  • rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • czas pracy poniedziałek - piątek godz. 8.00- 16.00
  • możliwość nauki US GAAP
  • dofinansowanie do nauki j. angielskiego

zadania

  • księgowanie dokumentów kosztowych
  • raportów kasowych w systemie księgowym
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • kompletowanie oraz archiwizacja dokumentów księgowych
  • kontrola rozrachunków z klientami, dostawcami, uzgadnianie sald
  • kontakt z klientami w sprawach płatności
  • wsparcie działu finansowego w bieżącym przepływie dokumentacji
  • inne prace zlecone przez przełożonego w ramach zakresu obowiązków

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne kierunkowe lub w trakcie studiów
  • ok roczne doświadczenie w pracy w dziale księgowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel
  • znajomość podstaw rachunkowości
  • komunikatywność, odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych działań
  • umiejętność efektywnego zorganizowania dnia pracy