mobilny kierownik robót budowlanych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło

kontakt w randstad

małgorzata pasik-zawadzka+48 +48 697 871 134
numer referencyjny
/607/08/2018/MP - 53713

opis stanowiska

Masz doświadczenie w realizacji projektów kubaturowych? Posiadasz uprawnienia i chcesz pełnić samodzielne funkcje? Praca w delegacji wydaje Ci się interesująca? Komunikujesz się w języku angielskim? Aplikuj do nas na stanowisko Kierownika Robót!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • zakwaterowanie
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac
  • sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie
  • rozliczanie robót w podwykonawstwie i siłach własnych
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów
  • kontrola harmonogramów
  • nadzór nad poprawnością i kompletnością dokumentacji
  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • udział w procesie ofertowania i kosztorysowania
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu

oczekujemy

  • ukończone studia inżynierskie w branży budowlanej
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • znajomość prawa budowlanego
  • biegła obsługa komputera, obsługa programów MS Office i AutoCad
  • pro aktywne podejście do obowiązków
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podwykonawców
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność do pracy w całej Polsce