mobilny technik serwisu - wózki widłowe - warszawa i okolice

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

artur rzondtkowski+48 693 470 230
numer referencyjny
43513 - 13532

opis stanowiska

Umiesz rozebrać pojazd? Rozumiesz co się dzieje w silniku? W takim razie to najlepsza sytuacja do rozpoczęcia pracy w międzynarodowej firmie - lidera branży Wózków widłowych.

oferujemy

Umowa o pracę

Pakiet benefitów pozapłacowych

Szkolenia

Wynagrodzenie (podstawa + premia)

Samochód służbowy również do celów prywatnych

zadania

  • Naprawy układów mechanicznych, elektronicznych, elektrycznych i hydraulicznych (bezpośrednio u klienta)
  • Okresowe przeglądy pojazdów.
  • Praca mobilna na powierzonym terenie
  • Zaczynasz pracę wchodząc do samochodu
  • Powrót do domu każdego dnia (droga powrotna wliczona w czas pracy)
  • Części zamienne przyjeżdżają do Ciebie a nie Ty po części
  • Koordynator serwisu planuje i umawia Twoje wizyty u klientów

oczekujemy

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z naprawą maszyn i pojazdów
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki przemysłowej oraz mechaniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących