modelarz, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

numer referencyjny
/247/08/2019/MS - 60053

opis stanowiska

oferujemy

współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową(opłacone wszystkie składki)

pracę w systemie jednozmianowym

atrakcyjne warunki finansowe 23,76 zł/h

premie kwartalne

premie miesięczne frekwencyjne

bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

obróbka drobnych detali plastikowych - szlifowanie, czyszczenie, modelowanie

wsparcie zespołu przy wykonywaniu narzędzi do tłoczenia

obsługa małych narzędzi warsztatowych (szlifierki, wiertarki itp.)

oczekujemy

umiejętność obsługi standardowych narzędzi i przyrządów warsztatowych (szlifierka, piła, wiertarka, gilotyna itp.)

mile widziane doświadczenie w obsłudze frezarki, tokarki, pras oraz urządzeń sterowanych numerycznie do obróbki metalu

znajomość podstaw rysunku technicznego

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (obróbka blach, metalu lub prace ślusarskie)

wyobraźnia przestrzenna

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV lub o kontakt pod numerem: 605124996 - 695101562 lub wyślij sms o treści "PRACA" oddzwonimy.