montażysta, gliwice

lokalizacja
gliwice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/235/03/2021/PP - 68685

opis stanowiska

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, ZAAPLIKUJ przez formularz, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o TREŚCI MONTAŻYSTA, na numer ukryty pod przyciskiem Zadzwoń/ SMS (po prawej ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy a następnie przejście bezpośrednio pod firmę
  • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia (od 3500 do 4500 brutto)
  • możliwość uzyskania premii po okresie próbnym do 10% wynagrodzenia zasadniczego
  • dofinansowanie do posiłków 190 zł/miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00-14:00-22:00)
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • wyjazdy w delegacje
  • pracę od zaraz

zadania

  • kompletowanie i składanie zamówień
  • konfiguracja konstrukcji montażowych

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego
  • prawa jazdy kat "B"