montażysta/ka, szczecin

lokalizacja
szczecin, zachodniopomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marta kubik - 506-463+48 132
numer referencyjny
/124/07/2020/MK - 64453

opis stanowiska

Lubisz pace manualne?

Jesteś cierpliwy i dokładny?

Szukasz pracy spokojnej, wymagającej koncentracji?

Jeśli tak to mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko monter/ka elementów z tworzywa sztucznego.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę od sierpnia do grudnia z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • pakiet benefitów : karta OK system, Medicover, Ubezpieczenie grupowe
  • czyste, bezpieczne środowisko pracy

zadania

  • montaż elementów z tworzywa sztucznego (elementy drobne, precyzyjne)

oczekujemy

  • chęci podjęcia współpracy od sierpnia do grudnia gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
  • zdolności manualnych
  • mile widziane doświadczenie w podobnych pracach