montażystka/montażysta, tychy

lokalizacja
tychy, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

jakub smagło+48 605 194 894
numer referencyjny
/463/10/2018/TK - 54627

opis stanowiska

Poszukujesz lekkiej pracy na produkcji? Nie przeszkadza Ci system trzyzmianowy a praca siedząca będzie dodatkowym atutem? Możemy zaproponować Ci ofertę pracy w firmie produkującej elementy elektryczne i oświetleniowe- nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Zaaplikuj na nasze ogłoszenie! Prześlij CV lub SMS "praca Tychy" na numer 605 194 894 a skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na czas określony- szukamy osób które będą pracować bezpośrednio w strukturach firmy na stałe (przejście możliwe po sześciu miesiącach)
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2450 zł brutto oraz premię miesięczną (200zł), dodatkową premię kwartalną i roczną
  • możliwość nadgodzin- praca w soboty płatna jest dodatkowo 100%
  • lekką pracę siedzącą przy montażu plastikowych elementów
  • pracę w dobrej lokalizacji (tereny przemysłowe w Tychach) w nowoczesnej, klimatyzowanej hali
  • darmowe ubezpieczenie grupowe
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych organizowanych przez pracodawcę (pikniki, rajdy, firmowy grill)

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • montaż elementów plastikowych według instrukcji stanowiskowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • bieżąca wzrokowa kontrola jakości

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku

Zaaplikuj wysyłając CV lub SMS "praca Tychy" na numer 605 194 894 a skontaktujemy się z Tobą!