monter autobusów, słupsk

lokalizacja
słupsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

katarzyna zalewska+48 667885855
numer referencyjny
/71/07/2019/KZ - 59340
klient
Scania Production Słupsk S.A.

opis stanowiska

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego klienta firmy SCANIA poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku montera podzespołów autobusowych.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
  • możliwość długofalowej współpracy(ZATRUDNIENIE W SCANIA PO 3 MIESIĄCACH!)
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy).

zadania

  • montaż podzespołów autobusowych,

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolności manualne,
  • sumienności,
  • rzetelności,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • motywacji do pracy,
  • chęci nauki,

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj i skontaktuj się z Nami już dziś ! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca Słupsk" pod numer telefonu  661 808 997 oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!