monter elektronik, świebodzice

lokalizacja
świebodzice, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marta zyguła+48 501332452
numer referencyjny
/130/03/2021/MZ - 68587

opis stanowiska

Nowe możliwości ! Nowe miejsca pracy ! Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w jednej z firm zlokalizowanej w Świebodzicach.

oferujemy

  • pracę na 1 zmianę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności
  • opiekę specjalisty Randstad
  • wypłatę zawsze na czas
  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową
  • benefity Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kin)
  • możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio u klienta

zadania

  • praca przy montażu szaf elektroenergetycznych: montaż mechaniczny lub elektryczny
  • wykorzystanie dokumentacji technicznej (rysunek mechaniczny oraz elektryczny)
  • zapewnienie zgodności montażu z wymaganiami klienta
  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: cięcie, wiercenie, wycinanie otworów

oczekujemy

  • wykształcenia o kierunku elektrycznym, mechanicznym, ślusarskim mile widziane
  • dokładności i precyzji w wykonywaniu czynności
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • dyspozycyjności

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Świebodzice” z Twoim imieniem pod numer telefonu 607 148 484 , a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

Aplikuj i ciesz się zdobytą pracą z Randstad !