monter form wtryskowych, bydgoszcz

lokalizacja
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

marta grzebieniak+48 501330895
numer referencyjny
/68/11/2019/MG - 61421

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy? Nie boisz się pracy fizycznej? A może masz uprawnienia na suwnice lub wózki widłowe? Albo chciałbyś je wyrobić? Koniecznie do nas zaaplikuj!

oferujemy

  • stałą pracę (zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie na 6-miesięczny okres próbny)
  • zarobki od 3000zł brutto
  • szereg benefitów pozapłacowych, jak opieka medyczna, czy karta sportowa

zadania

  • montaż i demontaż form wtryskowych w maszynach oraz uzupełnianie dokumentacji z tym związanej
  • konserwacja formy wtryskowej
  • podłączanie urządzeń peryferyjnych, jak roboty, chwytaki czy etykieciarki

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnice
  • gotowości do pracy zmianowej, w systemie brygadowym

Jeśli oferta Cię zainteresowała zadzwoń lub napisz SMS o treści MONTER FORM pod nr 501 330 895, a skontaktujemy się z Tobą :)