monter instalacji i urządzeń gazowych, zabrze

lokalizacja
zabrze, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja polusik+48 691360148
numer referencyjny
/173/08/2019/PP - 59991

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji? Chcesz poszerzać swoje kompetencje zawodowe i pracować w firmie w której masz możliwość rozwoju i awansu? Trafiłeś/aś idealnie! Nie czekaj-Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (3000-3700 brutto)
  • premię uznaniową do 30%
  • świadczenia socjalne
  • finansowanie specjalistycznych szkoleń branżowych
  • pracę od poniedziałku do piątku (7:00-15:00)
  • pracę na terenie całej Polski
  • możliwość rozwoju i awansu
  • pracę od zaraz

zadania

  • praca przy budowie i modernizowaniu sieci gazowych
  • praca przy budowie rurociągów
  • wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych
  • przeprowadzanie prób ciśnieniowych rurociągów

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego bądź technicznego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • prawa jazdy kat B
  • umiejętności obsługi zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych
  • gotowości do wyjazdów służbowych