monter/-ka półproduktów, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

patrycja porc+48 667966887
numer referencyjny
/49/07/2019/PP - 59319

opis stanowiska

Szukasz pracy przy produkcji? Dobrze się czujesz w pracach manualnych? Chcesz się rozwijać oraz zdobyć cenne doświadczenie w branży motoryzacyjnej? Jeśli odpowiedź brzmi - TAK! - Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj na nasze ogłoszenie. Pracuj w międzynarodowej firmie, która zatrudnia ponad 700 osób w naszym regionie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatny urlop)
  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na 2 albo 3 zmiany (6-14-22)
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • podwyżkę stawki godzinowej po roku współpracy
  • przejście w struktury firmy już po 15 miesiącach
  • bogaty system premiowy
  • ubezpieczenie na życie Amplico
  • opiekę medyczną Allianz (po 6 miesiącach współpracy)
  • dofinansowanie do przewozu pracowniczego (z takich lokalizacji jak Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Łazy)
  • premie Kaizen
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w imprezach firmowych

zadania

  • praca przy montażu półproduktów oraz produktów na linii produkcyjnej
  • składanie oraz segregowanie komponentów
  • kontrola jakości

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie przy produkcji
  • umiejętności manualne