monter/-ka rozdzielnic niskiego napięcia, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
8
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

maksymiliana krzywicka+48 695951979
numer referencyjny
/60/04/2021/MD - 69276

opis stanowiska

Szukasz pracy w nowoczesnym miejscu?

Zależy Ci na szybkim i nieskomplikowanym

procesie rekrutacji?

Zakład produkcyjny z branży automatyki przemysłowej

w Katowicach (Zawodzie), poszukuje pracowników do pracy od zaraz.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatne składki i urlopy)
  • wynagrodzenie miesięczne oraz pakiet premii i dodatków (premia miesięczna, kwartalna, roczna i wakacyjna)
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów
  • możliwość długoterminowej współpracy, zależy nam abyś został/-a z nami na dłużej

zadania

  • montaż mechaniczny i elektryczny rozdzielnic niskiego napięcia na podstawie dokumentacji technicznej
  • obsługa linii produkcyjnej i maszyn wchodzących w jej skład
  • wypełnianie dokumentacji ilościowej, jakościowej, technicznej
  • współpraca z innymi wydziałami

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane w kierunku elektrycznym)
  • minimum podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista