monter/-ka, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
12
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra czech+48 501333191
numer referencyjny
/195/05/2019/AC - 58384

opis stanowiska

Chcesz rozpocząć pracę od zaraz? Wykazujesz zdolności manualne? Lubisz pracę na montażu a może chcesz się przekonać czy taka praca jest właśnie dla Ciebie? Aplikuj już dzisiaj lub skontaktuj się z nami - 501 333 191

oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne oraz atrakcyjne dodatki (premia miesięczna, kwartalna, wakacyjna, roczna)
  • pakiet benefitów (dodatkowe ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków itp.)
  • bardzo dobry dojazd z Katowic, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Jaworzna, Mysłowic)
  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia

zadania

  • prace montażowe na linii produkcyjnej
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • dbanie o jakość produkowanych komponentów

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualnych