monter/-ka, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

maksymiliana krzywicka+48 501331924
numer referencyjny
/37/11/2020/MK - 66443

opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pracę od zaraz!

Nowoczesny zakład produkcyjny z branży automatyki przemysłowej w Katowicach (Zawodzie) poszukuje pracowników.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatne składki i urlopy)
  • wynagrodzenie miesięczne oraz pakiet premii i dodatków (premia miesięczna, kwartalna, roczna i wakacyjna)
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość długoterminowej współpracy, zależy nam abyś został/-a z nami na dłużej

zadania

  • montaż mechaniczny i elektryczny rozdzielnic niskiego napięcia na podstawie dokumentacji technicznej
  • obsługa linii produkcyjnej i maszyn wchodzących w jej skład
  • wypełnianie dokumentacji ilościowej, jakościowej, technicznej
  • współpraca z innymi wydziałami

oczekujemy

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (preferowane w kierunku elektrycznym) lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • minimum podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista