monter konstrukcji stalowych, radzionków

lokalizacja
radzionków, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
4
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

renata śliwa+48 607407508
numer referencyjny
/313/04/2019/RŚ - 57929

opis stanowiska

Szukasz dobrze płatnej pracy? Znajomi mówią na Ciebie "złota rączka"? Jesteś gotowy do wyjazdów w delegacje? Mamy dla Ciebie pracę przy montażu linii produkcyjnych. Jeśli nie masz w tym doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj, dzwoń lub napisz smsa o treści: MONTER - ilość wakatów ograniczona.

oferujemy

  • pracę w systemie 1 zmianowym,
  • pełne przyuczenie do zawodu,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w strukturach firmy,.

zadania

  • montaż konstrukcji stalowych: tworzenie linii produkcyjnych,
  • posługiwanie się elektronarzędziami,
  • praca na wysokości powyżej 3 m,
  • wykonywanie innych prac ślusarskich.

oczekujemy

  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • doświadczenia na stanowisku ślusarza,
  • gotowości do wyjazdów w delegacje do Niemiec.