monter lusterek samochodowych, dąbrowa górnicza

lokalizacja
dąbrowa górnicza, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
10

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

agnieszka mirek+48 605197346
numer referencyjny
/398/10/2017/AM - 48042

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy? Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

A może chcesz spróbować swoich sił w całkiem nowej branży?

Dla naszego Klienta, firmy produkującej lusterka samochodowe, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Z nami trafisz na lepszą pracę!

oferujemy

  • stabilną pracę w systemie 3 zmianowym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bon żywnościowy o wartości 190zł,
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta,
  • dodatkowe bonusy, dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej, zniżki na zakupy on-line, bilety do kina, itp.
  • dojazd do pracy z wyznaczonych kierunków ( Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie),
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia!

zadania

  • montaż podzespołów,
  • kontrola jakości.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej,
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

APLIKUJ DO NAS JUŻ DZIŚ! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS O TREŚCI ‘’PRACA” NA NUMER:

605197346 /

A MY ODDZWONIMY! :)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.