monter / monterka, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
30

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

katarzyna ficek+48 334725202
numer referencyjny
/448/10/2018/KF - 54610

opis stanowiska

Szukasz pracy na montażu? Uważasz, że masz zdolności manualne? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • nowe, wyższe stawki
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU oraz programu Randstad PLUS (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne)
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy z Klientem
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

zadania

  • montaż pokrowców na zagłówki i podłokietniki samochodowe zgodnie z normami jakościowymi

oczekujemy

  • chęci podjęcia pracy w systemie III zmianowym
  • chęci podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • dokładności, sumienności, dużej motywacji do pracy