monter - pakowacz, trzcianka

lokalizacja
trzcianka, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

lidia lawer+48 603500516
numer referencyjny
/466/12/2020/LL - 67325

opis stanowiska

Szukasz pierwszej pracy a może chcesz coś zmienić? Aplikuj teraz ! Skontaktuj się z nami! Na pewno znajdziemy cos dla Ciebie!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij SMS o treści PRACA MONTER na numer kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy o szczegółach oferty.

Oferta pracy na stanowisko monter/pakowacz profili aluminiowych.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową, płatne składki ZUS i urlop wypoczynkowy,
  • możliwość zatrudnienia stałego u klienta
  • wynagrodzenie podstawowe plus dodatek nocny, dodatek do systemy 4 brygadowego, premia frekwencyjna, premia uznaniowa i premia świąteczna
  • bezpłatne korzystanie z maszyn z ciepłymi napojami
  • praca w systemie 4 brygadowym - pracujące weekendy - wolne dni w tygodniu
  • opiekę doświadczonego konsultanta Randstad

zadania

  • montaż/demontaż profili aluminiowych
  • pakowanie profili aluminiowych
  • realizacja planu produkcyjnego i harmonogramu zadań

oczekujemy

  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres
  • dyspozycyjność - praca w systemie 4 brygadowym
  • praca w pozycji stojącej