monter płatowców, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
8
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

marcin baliszewski+48 +48697800853
numer referencyjny
/108/11/2018/MB - 54972

opis stanowiska

lubisz samoloty? majsterkowanie masz we krwi? chciałbyś spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i zamiast sklejać plastikowe modele, uczestniczyć w montażu prawdziwych samolotów?

zapraszamy Cię do rozwinięcia skrzydeł w zespole monterów w warsztacie lotniczym AIRBUS

oferujemy

  • bogaty pakiet socjalny - m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, fundusz świadczeń socjalnych: "wczasy pod gruszą", prezenty świąteczne, premie roczne
  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3 - miesięcznym okresie próbnym i 1,5 rocznej umowie na czas określony)
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy - Warszawa Okęcie
  • praca od poniedziałku do piątku w trybie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • możliwość zdobycia unikatowych umiejętności, ciekawego doświadczenia oraz dodatkowych uprawnień
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy w ramach zatrudnienia
  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji - 3100-3300 pln brutto/m-c

zadania

  • wiercenie ręczne i mechaniczne
  • nitowanie na mokro i sucho
  • obsługa narzędzi ciśnieniowych
  • wykonywanie uszczelniania między warstwowego
  • nitowanie przy użyciu młotków pneumatycznych
  • instalacja HI-loków/Hi-litów, śrub, nitów oraz kotwiczek
  • prace montażowe na podzespołach lotniczych
  • dopasowanie detali do montażu konstrukcji lotniczych

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zmysł techniczny i umiejętności manualne