monter pojazdów samochodowych, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

ewa tutalak+48 605197927
numer referencyjny
/303/09/2018/EO - 60735

opis stanowiska

Potrafisz posługiwać się narzędziami warsztatowymi? Masz doświadczenie w branży produkcyjnej? Jesteś sumienny i dokładny? Praca w systemie 2-zmianowym nie jest dla Ciebie problemem?

Naszym celem jest wspieranie ludzi i organizacji w osiąganiu ich prawdziwego potencjału więc jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to znak, że szukamy właśnie Ciebie! Dołącz już dziś do Randstad i pracuj w zespole firmy MAN Bus jako monter pojazdów samochodowych - praca w oddziale w Starachowicach.

oferujemy

·        wynagrodzenie od 3070 brutto oraz pakiet dodatków finansowych

·        w razie potrzeby pracodawcy możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin w dni robocze oraz soboty

·        ciepły posiłek w trakcie pracy

·        umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie)

·        możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach

·        dostęp do ubezpieczenia grupowego

·        opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

zadania

·        montaż podzespołów samochodowych

·        obsługa narzędzi warsztatowych

·        prace pomocnicze na dziale produkcyjnym

·        postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy

oczekujemy

  • min. wykształcenia zawodowego
  • min. kilkumiesięcznego doświadczenia w pracy na produkcji
  • zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu obowiązków
  • mile widziana znajomość czytania rysunku technicznego

Jeśli nasze argumenty Cię przekonują i czujesz, że ta oferta pracy jest dla Ciebie – aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści „monter”, a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.